Jak to zrobiliśmy

Od połowy września zamieszczaliśmy na naszej stronie internetowej filmy, w których specjaliści opowiadają o różnych praktycznych działaniach pozwalających usprawnić i rozwinąć działalność organizacji pozarządowych.

Wszystkie produkcje powstały podczas zorganizowanych przez Wschodnioeuropejskie Centrum Demokratyczne w Warszawie w czerwcu 2020 roku interaktywnych „Dni Inspiracji”. Uczestniczyli w nich wiodący polscy trenerzy i eksperci z całego kraju działający w sektorze NGO. Podzielili się z nami swoją wiedzą. My dzielimy się z wami.

W udostępnionych 14 filmach znajdziecie przedstawienie m.in. takich zagadnień jak: partnerstwo organizacji, biznesu i instytucji, wspieranie liderów zmiany społecznej, różne formy wolontariatu i jego przyszłość, e-wolontariat i wolontariat pracowniczy, diagnostyka potrzeb społeczności lokalnych.
Mamy nadzieję, że będzie to dla was interesujące źródło inspiracji przy prowadzeniu działalności w organizacjach pozarządowych.

Link do konkretnych pozycji zamieszczamy poniżej. Wszystkie znajdują się na stronie www.eedc.org.pl w zakładce VIDEO BANK: https://bit.ly/3flBe9N

Na koniec mamy dla Was niespodziankę. To krótki film o tym, jak pracowaliśmy na planie filmowym 🙂