Praca we Wschodnioeuropejskim Centrum Demokratycznym

Poszukujemy osoby na stanowisko asystenta/ki projektu wspierającego zaangażowanie społeczne na Białorusi.

Opis stanowiska pracy:

  • prowadzenie komponentu dotacyjnego projektu: analiza i ocena wniosków; przygotowanie dokumentacji dotacji, wypłata dotacji, bieżący kontakt z partnerami – odbiorcami dotacji, monitoring, analiza sprawozdań merytorycznych i finansowych – ocena zgodności z wnioskiem oraz weryfikacja sprawozdania finansowego;
  • pomoc w bieżącej obsłudze projektu (przepływ dokumentów, płatności, dokumentacja);
  • pomoc w innych działaniach projektu (współuczestniczenie w organizacji konferencji i kongresu, kontakt z asystentem wizyt studyjnych i staży, kontakt z partnerami i donorami);

 Od kandydata/ki oczekujemy:

  • niezależnego myślenia, dobrej organizacji pracy i odpowiedzialności, samodzielności i dokładności, wysokiej kultury osobistej, umiejętności pracy w zespole;
  • dobrej znajomości języka polskiego i białoruskiego (znajomość innych języków, szczególnie rosyjskiego i angielskiego będzie dodatkowym atutem);
  • znajomości programów Word i Excel.

Oferujemy zatrudnienie na podstawie umowy cywilno-prawnej w wymiarze nie mniej niż 30 godzin tygodniowo do końca roku 2017. Termin podjęcia pracy do uzgodnienia stron. Docelowo 40 godzin tygodniowo w przynajmniej dwóch kolejnych latach.

Zgłoszenia (list motywacyjny i CV) prosimy przesyłać na adres: lbyrski@eedc.org.pl  Zgłoszenia przyjmujemy do 28 lutego 2017.  Wybrane osoby zaprosimy na rozmowę kwalifikacyjną.