Wrócili do pracy

Nasi stażyści znów są w pracy w swoich redakcjach na Białorusi i Ukrainie. W czasie kończącej program wizyty w Danii narzekali, że na bogatym Zachodzie nie wszędzie jest bezpłatny internet, jak w Warszawie, ale poza tym sprawiali wrażenie zadowolonych. Na zdjęciach z Kopenhagi widać piękne stare kamieniczki i mnóstwo rowerów. Jakby mogło być inaczej? Ale są też fotorelacje ze spotkań z duńskimi ekspertami, z czego wyciągamy wniosek, że nie spędzali całego czasu na wycieczkach 🙂

dania

Będąc w Danii stracili okazję obserwowania kryzysu konstytucyjnego w Polsce. To dobra lekcja o kruchości zasad demokracji i o konieczności obrony standardów społeczeństwa obywatelskiego. Na szczęście jest internet, z którego o wszystkim można się dowiedzieć.

DSCN1797Zdjęcia: I. Voitsekhovxkyi

Czekamy teraz na relacje z wykonania ZADANIA STAŻU, które polega na opublikowaniu artykułów o doświadczeniach zdobytych podczas pobytu w Polsce i Danii. Do 15 grudnia spodziewamy się otrzymać linki do artykułów. Uwaga! Dopiero po wykonaniu zadania uczestnicy stażu dostaną certyfikaty uczestnictwa w stażu.